ARMAR

ARMAR - Systemy Uzdatniania Wody

Armar - filtry do wody, ul.Przemkowska 17, 54-426 Wrocław, tel. +4871 354-26-06 lub +4871 354-01-51, e-mail:biuro@armar.pl

start  » Złoża  » Zmiękczające  » Purolite C 100E

Purolite C 100E

Purolite C 100E jest konwencjonalną żelową, poliestrową, sulfonianową żywicą kationowymienną o dużej pojemności, w postaci kulek, mającą zastosowanie w domowych i przemysłowych urządzeń do zmiękczania wody.
Ze względu na stosowany w produkcji dodatkowy proces oczyszczania może być używana w instalacjach zmiękczania wody pitnej (lub mającej kontakt z żywnością). Usuwa jony powodujące twardość, np.: wapń i magnez zastępując je jonami sodu. Gdy złoże ulega wyczerpaniu i jony powodujące twardość przedostają się do wycieku.
Pojemność odnawia się poprzez regenerację roztworem soli kamiennej. Osiągnięta pojemność zależy w dużej mierze od ilości soli użytej do regeneracji.

 

Oferty oromocyjne

Odżelaziacz A/O serii Performa KT »

art_1_89.jpg

Zastosowanie: ujęcia własne, w instalacjach domowych i przemysłowych do usuwania ponadnormatywnych ilości żelaza i manganu

 

Nowości

Elegant »

17_26.jpg

Zastosowanie:
W instalacjach domowych jako układ do częściowego zmiękczania wody, w obiektach usługowych i w małych kotłowniach wodnych.

 

© Armar - Systemy Uzdatniania Wody 2010
Filtry do wody | Oczyszczanie wody | Uzdatnianie wody

http://www.cms.armar.pl BMDWEB.com