O firmie

Armar S.C. Marek Szyćko, Elżbieta Szyćko zajmuje się projektowaniem oraz produkcją systemów służących uzdatnianiu wody głównie na potrzeby przemysłowe, ale także domowe.

Specjalizujemy się w filtracji, systemowym uzdatnianiu, oczyszczaniu, odżelazianiu, demineralizacji, ultrafiltracji, zmiękczaniu oraz chemicznym kondycjonowaniu wody. Obsługujemy także instalacje w których wykorzystywany jest glikol, budujemy biologiczne oczyszczalnie ścieków, wykonujemy prace związane z użyciem ozonu. Oferujemy zastosowanie środków chemicznych służących do oczyszczania instalacji wodnych zarówno z kamienia, jak i z życia biologicznego, zapobiegające korozji układów grzewczych i chłodniczych. Szeroka gama produktów pozwala na dobranie odpowiednich rozwiązań, w stosunku do potrzeb naszych klientów i uzyskanie dowolnych parametrów wody uzdatnionej.

Działamy w branży od 1989 roku, co przekłada się na jakość naszych usług. Najlepiej świadczą o tym instalacje wykonane dla naszych klientów, których przykłady możecie Państwo znaleźć w zakładce „Galeria”.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności i ciasteczek.

  Rozumiem i zgadzam się.